KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14098230

nr 1409 8230

Eva Blomqvist, "Det stora vårdoppet". Signerad. Olja på duk, 81x96 cm. Yttermått inklusive ram: 94x109 cm

Utrop:

500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 20:45:24